تشکر ویژه وقدر دانی ازحضرت آیت الله نعیم آبادی امام جمعه ونماینده ی ولی فقیه در استان بوشهر

بسم الله الرحمن الرحیم
🔹حضرت آیت الله #نعیم_آبادی امام جمعه ی بندر عباس و نماینده محترم ولی فقیه در استان هرمزگان
🌼 سلام علیکم ؛ با احترام
🌹تشکرویژه از حضرتعالی به دلیل اینکه ما را ، به یاد بیانات رهبر معظم انقلاب انداختید که فرمودند : باید مراقب باشیم ما جزو آن موریانه‌ها نباشیم .
💢همانگونه که مستحضر می باشید، معظم له در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۱۷ در دیدار روحانیون استان سمنان فرمودند :
《یک وقتی به مناسبتی خدمت امام رسیدیم؛ صحبت راجع به یک روحانی بود که یک تخلفی کرده بود و امام با ما مشورت می‌کردند که با او چگونه رفتار شود.
من به ایشان مفصل گفتم که این پیروزی شما در انقلاب، محصول هزار سال #آبروی_روحانیت شیعه است – والّا چرا باید وقتی یک مرجع به میدان آمد، مردم این‌طور به دنبالش بیایند و جانشان را فدا کنند، که در نهضت امام بزرگوار ما کردند.
هزار سال آبروی شیعه متراکم شد تا به اینجا رسید که یک مرجعی مثل امام بزرگوار ما که جرئت داشت، شجاعت داشت، قابلیت داشت، روح فداکاری و آگاهی به زمان داشت، پا بگذارد وسط میدان، و مردم هم به دنبالش بیایند – حالا بعضی از این هم‌لباسهای ما مثل #موریانه‌ای که در یک بنایی بیفتد، دارند این آبروی هزارساله را ذره ذره می‌خورند و از بین می‌برند؛ ایشان هم این معنا را تصدیق کردند.
واقع قضیه همین است. باید مراقب باشیم ما جزو آن موریانه‌ها نباشیم. خدای نکرده هر عملِ زشت و وقیح و یک کار نامناسبی که از یکی از ماها سربزند، رخنه‌ای در آن ذخیره‌ی ارزشمند هزار ساله‌ی روحانیت و علمای شیعه است. 》
🌼حضرت آیت الله ، ما به دلیل شجاعتی که شب گذشته در شورای اداری استان از خود نشان دادید و به عنوان شاگرد امام و #نماینده ولی فقیه ، مصداق عملی بیانات ایشان را به مردم معرفی فرمودید ،صمیمانه تشکر می کنیم.
👌وبدین وسیله مراتب پشتیبانی همه جانبه ی خود را از حضرت عالی اعلام میداریم

ومن الله التوفیق و علیه التکلان
🚩مجمع رهروان امر به معرو ف ونهی از منکر(۹۷/۱۱/۲۹)
📞تماس جهت تشکر وقدر دانی با شماره های زیر:
☎دفترآیت الله نعیم آبادی ۰۷۶-۳۲۲۴۲۴۷۳-۲ / ۰۷۶-۳۳۳۳۳۶۸۱
☎دفتر ریاست شورای سیاستگذاری ائمه جمعه👇 ۰۲۱-۶۶۴۱۸۱۲۷-۱۷ / ۰۲۱۶۶۴۹۹۰۱۵ داخلی