بیانیه ی«شماره ی۷-۱۱۲»اگر جای سپاه بودیم ؛ چه می کردیم…

بسم الله الرحمن الرحیم

 #اگر جای سپاه بودیم ؛ چه می کردیم 

 امام خامنه ای ؛ فرمانده ی معظم کل قوا در مورد یکی ازفرصت هاو ظرفیت های کشور که در اثرسهل انگاری می تواندبه« تهدید» تبدیل شود فرمودند:
 ….وسعتِ سرزمینِ کشورِ ما و همسایگی با آبهای بین‌المللیِ آزاد، از فرصتهای این کشور است؛ ما از اینها به‌طورکامل استفاده نمیکنیم؛یکی از دو حاشیه‌ی خلیج فارس متعلّق به ما است، بخش عمده‌ای از دریای عمان متعلّق به ما است.
همسایگان متعدّد؛ با پانزده کشور ، ما همسایه هستیم و این یک امکان و یک ظرفیّت بسیار مهم برای کشور است.
کشور ما از لحاظ جغرافیایی در جای حسّاسی قرار گرفته است؛ نقطه‌ی اتّصال شرق و غرب و شمال و جنوب است و این از لحاظ جغرافیایی مهم است.۱۳۹۷/۱/۱
ما تشکل های مردم نهاد ؛از آن آقایی که با #وعده و #وعید های دست نایافتنی و با…. #رئیس_جمهور این مملکت میشودویا ؛ #بدتر از آن ؛به شخصی که با همین شیوه؛ به مجلس میرود؛«فعلا امیدی نداریم »؛ امّا باتوجه به:
توانمندی و #ظرفیتهای_سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
و همچنین باعنایت به بیانات۱۳۹۸/۰۷/۱۰ فرمانده معظم کل قوا در دیدارمجمع عالی فرماندهان سپاه
و اینکه : #حفظ_انقلاب که بالاترین معروف است؛ از وظایف اصلی سپاه محسوب می گردد ؛«اگر جای سپاه بودیم»؛به کمک #دانشمندان_متعهد این مملکت ؛ بهترین برنامه ی عملی استفاده از این سرمایه عظیم را تهیه و به محضر #معظم_له ؛ تقدیم می نمودیم .
مجددا” تأکیدمیگردد:
چنانچه؛از #توانمندی و #اقتدارسپاه برخودار بودیم ؛ هر گز اجازه نمی دادیم اوامر لازم الاجراولازم الاطاعه ولی امر مسلمین جهان ؛با سوء مدیریت وتعلل وتأخیر مواجه گردد.

رونوشت : #مجریان طرح «مسجد پناه مردم»؛ کاروان های امر به معروف ونهی از منکر«مردم به دولت»؛ جهت استحضار واقدام لازم.

ومن الله التوفیق وعلیه التکلان

تشکل های مردمی ولایتمدار(۱۳۹۸/۷/۲۴)
@mran_ir
جهت کسب اطلاعات بیشتردرمورد این بیانیه از طریق شماره تلفن ذیل بادفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید ۶۶۶۷۷۳۳۳-۰۲۱