اطلاعیه ی«۱۰۲۸»آنهایی که سیاست های کلی نظام را اجرایی نکردند؛ بالاترین جفا را به حق مردم و آر مانهای انقلاب؛ روا داشتند؟!!قسمت «۵۰»

🌹بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم 🌹

🔥آنهایی که سیاست های کلی نظام را اجرایی نکردند؛ بالاترین جفا را به حق مردم و آر مانهای انقلاب؛ روا داشتند؟!!

💢قسمت «۵۰»

✅سیاست‌های کلی مبارزه با مواد مخدر

❌ تاریخ ابلاغ : ۱۳۸۵/۰۷/۱۰

❤️دومین بخش از سیاست های مذکور؛ ابلاغی از سوی حضرت آیت الله العظمی؛ امام خامنه ای؛ رهبر معظم انقلاب؛به شرح ذیل میباشد :

⬅️تقویت، تجهیز و توسعه یگان‌ها و مکانیزه کردن سامانه‌های کنترلی و تمرکز اطلاعات به منظور کنترل مرزها و مبادی ورودی کشور و جلوگیری از اقدامات غیرقانونی مرتبط با مواد مخدر و روان‌گردان و پیش‌سازهای آن‌ها و تقویت ساختار تخصصی مبارزه با مواد مخدر در نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌های ذی‌ربط.

⬅️اتخاذ راهکارهای پیشگیرانه در مقابله با تهدیدات و آسیب‌های ناشی از مواد مخدر و روان‌گردان با بهره‌گیری از امکانات دولتی و غیردولتی با تأکید بر تقویت باورهای دینی مردم و اقدامات فرهنگی، هنری، ورزشی، آموزشی و تبلیغاتی در محیط خانواده، کار، آموزش و تربیت و مراکز فرهنگی و عمومی.

⬅️جرم‌انگاری مصرف مواد مخدر و روان‌گردان و پیش‌سازهای آن‌ها جز در موارد علمی، پزشکی، صنعتی و برنامه‌های مصوب درمان و کاهش آسیب.

❌ملاحظات :
👈آنچه در حال اجراست؛ در تراز جمهوری اسلامی نمیباشد و نیاز به بازنگری و قوانین قوی تری دارد؛ لذا؛ در اجرای اوامر رهبر معظم انقلاب مبنی بر مبارزه فراگیر و قاطع علیه کلیه فعالیت‌ها و اقدامات غیرقانونی مرتبط با مواد مخدر و روان گردان و…..

✅کار گروه مردمی مبارزه با مواد مخدر هر استان؛ باید :

💯با جدیّت تمام؛ الزامات اجرایی هر کدام از «محور های» فوق را ؛در شکل عملی و مشخص؛ در سطح استان به استاندار محترم ودرسطح ملی به سران محترم سه قوه پیشنهاد و پیگیری نماید‼️

🌸 مجمع مردمی #پیگیری سیاستهای کلی نظام۱۴۰۱/۰۶/۰۴

کانالها(پیام رسانهای:سروش،ایتا،بله،آیگپ)و وبگاه مجمع پیگیری سیاست های کلی نظام به نشانی ذیل:
http://mran.ir
@mran_ir
@beha_togham_alfaraez
جهت کسب اطلاعات بیشتردرمورد این بیانیه؛ از طریق شماره تلفن ذیل؛ بادفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید : ۶۶۶۷۷۳۳۳-۰۲۱