بیانیه ی«شماره ی۳۵۸»موضوع : شاخص های مدیریتی رئیس جمهور

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم 
وَاعْتَصِمُواْ بِحَبْلِ اللّهِ جَمِیعًا وَلاَ تَفَرَّقُو
#تشکل های مردمی ولایتمدار امربه معروف ونهی ازمنکر

«وَ الْمُؤْمِنُونَ وَ الْمُؤْمِناتُ بَعْضُهُمْ أوْلِیاءُ بَعْضٍ یَأمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَ یَنْهَوْنَ عَنِ الْمُنْکَرِ»

موضوع : شاخص های مدیریتی رئیس جمهور

شاخص «۲۹» _ اتقان کاری

برابر بند ۱۰ #سیاستهای_کلی_انتخابات، ارتقاء شایسته‌گزینی در قوه مجریه، و انتخاب رئیس جمهور منوط به تعریف و اعلام و تصویب معیارها وشرایط لازم برای تشخیص رجل سیاسی، مذهبی و مدیرومدبر بودن نامزدهای ریاست جمهوری می باشد .

 فرزندان انقلاب؛ بابهره گیری ازبیانات مقام معظم رهبری ،نزدیک به۳۰۰ شاخص اصلی وبیش از ۱۰۰۰۰شاخص فرعی مدیریتی را شناسایی کرده اندکه تا کنون بخشی از آن، ا ز تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ازطریق کانال @beha_togham_alfaraez به اطلاع عموم رسیده و قرار است ان شاءالله؛ تا انتخابات ریاست جمهوری در بهار سال ۱۴۰۰ ادامه داشته باشد. این روند از طریق کانال پیگیری سیاست های کلی نظام هم؛ ادامه دارد که تاکنون « ۲۸» شاخص آن به استحضار رسیده و اکنون شاخص بیست ونهم _ اتقان کاری : .

وَ لَیسَ بِحازِمٍ مَن لَم یَنظُر فِی العَواقِب
«حازم» یعنی آدم خردمند، باهوش، کسی که کار را محکم‌کاری میکند؛ همه‌ی اینها در کلمه‌ی «حزم» وجود دارد؛ هم محکم‌کاری کردن -به آن بندی که چیزی را محکم میکند، چه زیر شکم شتر را، چه کفش را، میگویند «حِزام»- و همچنین به معنای هوشمندی و عقل و خردمندی هم می‌آید؛ مجموعه‌ی اینها در کلمه‌ی حزم هست. میفرماید: آن کسی که عاقبت کار خودش را ملاحظه نکند، خردمند و محکم‌کار نیست(مقام معظم رهبری _ ۱۳۹۷/۱۲/۰۵).

ومن الله التوفیق وعلیه التکلان
_ دوشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۱۹
مسئول دفتر مرکزی #تشکلهای مردمی ولایتمدار امربه معروف ونهی ازمنکر:
سربازولایت حبیب الله نعمت الهی

مستقیم : ۰۹۱۰۷۷۲۳۷۹۸
 دفتر مرکزی: ۶۶۶۷۷۳۳۳_۰۲۱
نمابر : ۶۶۸۴۵۴۰۹ _ ۰۲۱
#لطفانشردهید
@mran_ir