بیانیه ی«شماره ی۳۶۰»موضوع : شاخص های مدیریتی برای انتخاب #رئیس_جمهور

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم 
وَاعْتَصِمُواْ بِحَبْلِ اللّهِ جَمِیعًا وَلاَ تَفَرَّقُو
#تشکل های مردمی ولایتمدار امربه معروف ونهی ازمنکر

«وَ الْمُؤْمِنُونَ وَ الْمُؤْمِناتُ بَعْضُهُمْ أوْلِیاءُ بَعْضٍ یَأمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَ یَنْهَوْنَ عَنِ الْمُنْکَرِ»

موضوع : شاخص های مدیریتی برای انتخاب #رئیس_جمهور

برابر بند ۱۰ #سیاستهای_کلی_انتخابات، ارتقاء شایسته‌گزینی در #قوه_مجریه، و انتخاب رئیس جمهور منوط به تعریف و اعلام و تصویب معیارها وشرایط لازم برای تشخیص رجل سیاسی، مذهبی و مدیرومدبر بودن نامزدهای ریاست جمهوری می باشد .
_ برهمین اساس وحسب وظیفه(از باب امر به معروف مردم به مردم) وبمنظور اطلاع رسانی به هموطنان عزیز وپرهیز ازانتخاب رئیس جمهور «ناباب»؛ تا کنون ۳۰ شاخص مدیریتی پیشنهاد گردیده واین روند تا زمان انتخابات ریاست جمهوری در بهار ۱۴۰۰؛ روزانه ادامه دارد(ان شاالله).

شاخص «۳۱» _اختلاف افکنی ممنوع

_ به عنوان مثال :

_ در این کره ی خاکی هیچ کس به اندازه ی امام خمینی (رحمه الله) و حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (حفظه الله) ؛درباره ی آمریکای جنایتکار و انگلیس خبیث افشاگری نکرده؛ که این خو د اتمام حجتی است برای همه

امّا با کمال تأسف «بعضی ها»؛ هنوز طرفدار مذاکره و تعامل با این شیاطین و به تبع آن«ناخواسته » مشغول اختلاف افکنی درصفوف متّحدویک پارچه مردم و دو قطبی کردن جامعه هستند .

_باعنایت به مراتب فوق وبرای حفظ انقلاب ؛ فدائیان امام ورهبری با مطالبه گری؛ به دنبال شایسته گزینی و انتخاب صحیح هستند؛ به گونه ای که این طرز تفکرخطرناک «هرگز» درکشور ایران اسلامی #تحمیل و تکرار نگردد

_ادامه دارد….

ومن الله التوفیق وعلیه التکلان
_ چهار شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۲۱
مسئول دفتر مرکزی #تشکلهای مردمی ولایتمدار امربه معروف ونهی ازمنکر:
سربازولایت حبیب الله نعمت الهی

مستقیم : ۰۹۱۰۷۷۲۳۷۹۸
 دفتر مرکزی: ۶۶۶۷۷۳۳۳_۰۲۱
نمابر : ۶۶۸۴۵۴۰۹ _ ۰۲۱
#لطفانشردهید
@mran_ir